Alaaddinbey Mh 641 Sk. Huzur Plazza 4B/B +90 224 220 44 22
Kalite Politikamız

Tüm Tarafların Memnuniyeti

Dünyanın sürdürülebilir gelişimi için en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri geliştiren güvenilir bir çözüm ortağı olarak, temas halinde olduğumuz tüm tarafların memnuniyetini ilk sırada tutarız.
Etkin yönetim, eğitim ve iletişim olanakları ile, başarısının temelinde olduğuna inandığımız çalışanlarımızın sürekli gelişimlerini destekler ve onlar için en uygun çalışma koşullarını sağlarız.
Ekibimizdeki her bir çalışan, kendi çalışma arkadaşlarını da birer müşteri olarak kabul eder ve dış müşteriler gibi iç müşterilerin de beklentilerini aşmayı hedefler.

Güvenilirlik

Üründe ve hizmette süreklilik ve güvenilirlik esasıyla hareket ederiz. Müşterimize hizmeti tam zamanında ve kusursuz olarak götürerek hizmetin sürekliliğini sağlarız.

Uygunluk

Hizmet verdiğimiz tüm faaliyet alanlarında iş güvenliği ve çevre dahil olmak üzere, tüm yasal gereksinimleri karşılarız. Konusunda yetkin çalışanlarımız ile süreçleri tüm aşamalarda kontrol altında tutarak uygunsuzluk olasılıklarını en aza indiririz.

Çevrenin ve Çalışanın Korunması

Temiz, doğal, yaşanabilir bir ekosistemin sağlanmasına ve korunmasına öncülük ederek, doğal kaynaklarımızın korunması ve verimli bir şekilde kullanılması için geri dönüşümü süreçlerimizin bir parçası olarak kabul ederiz.
Çalışma alanlarımızda güvenli şartlar sağlayarak tüm tarafların kaza riskini azaltırız.

Sürekli Gelişim

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda öncü olma ve geleceği kurgulama vizyonu ile sürekli gelişimi görev biliriz. Ürünlerimizi, hizmetlerimizi, çalışanlarımızı ve süreçlerimizi değerlendirerek sistemin sürekli iyileştirilmesini sağlarız.

Saygınlık

Tüm çalışanlarımız güvenilirliğin yolunun saygı duyulan bir kurum olmaktan geçtiğinin bilincindedir. Electra Mühendislik olarak, saygınlığımız ve güçlü kurum imajımız ile uzun soluklu ve sürekli bağlantılar kurmayı hedefleriz. Kurumsal ve sosyal sorumluluk anlayışı ile insanlığa katkıyı tüm maddi değerlerin üzerinde görürüz.
Electra Mühendislik Olarak
  • Gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak

  • Müşteri beklentilerini aşarak karşılayan

  • Kolay ulaşılabilir ve güvenilir

  • Takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılıp

  • Performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirleriz.